Gelato Dolce Bacio

Smetanové zmrzliny

Naše smetanové zmrzliny vznikají pouze z kvalitní smetany a mléka. Nikdy nepřidáváme umělé přísady a barviva. Zakládáme si na tradiční přípravě, od výběru surovin, přes proces pasterizace, až po finální dokončení.
Dbáme na šetrné zpracování těch nejkvalitnějších surovin a rozvinutí jejich vlastností, aromat a chutí do maximální možné míry. Proto jsou naše zmrzliny tak skvělé a lahodné.
Všechny naše zmrzliny jsou také bezlepkové.

Aperol Spritz

Aperol Spritz připravený stejně, jako originální letní drink, tedy Aperol, Prosecco a čerstvá pomerančová šťáva. Můžete si být jistí, že i po ní se lze ovínit stejně lehce, jako po drinku.

Sicilská pistácie

Smetanová krémová zmrzlina připravená z čisté oříškové pasty sicilských pistácií té nejvyšší kvality. Tato zmrzlina právem patří mezi naše bestsellery a je to i náš favorit.

Vanilka

Na tuto zmrzlinu používáme pouze celé lusky Bourbon vanilky z Madagaskaru, které necháváme vyluhovat ve smetaně. Teprve potom může tato klasická delikátní chuť vyniknout naplno.

Slaný karamel

Jemně slaný lahodný karamel v této smetanové zmrzlině, to je ideální kombinace nejen pro horké letní dny.

Dark chocolate (70%)

Pro tuto zmrzlinu jsme, po dlouhém výběru, zvolili prémiovou čokoládu Callebaut 70,5%. Tmavá a kvalitní čokoláda, a žádné kakao. To je základ naší skutečně čokoládové zmrzliny.

Dolce Bacio

Naše signature, nugátová zmrzlina s kusy pražených lískových ořechů. Lahodná, krémová, oříšková, sladká jako polibek, zkrátka Dolce Bacio.

Řecký Jogurt

Smetanová, krémová a přesto svěží chuť. Přesně to, dodává této zmrzlině výborný, tučný a pečlivě vybraný Řecký jogurt.

Kokos

Pro tuto lahodnou zmrzlinu používáme pouze vláčnou dužninu a kokosové mléko. Vše spojené s naším poctivým smetanovým základem. V kokosové zmrzlině rozhodně nenajdete žádný sušený strouhaný kokos ani žádná přidaná aromata.

Straciatella

Láska a hřích, vyvážené chutě našeho skvělého smetanového základu a té nejlepší čokolády značky Callebaut.

Lískový ořech

Naše oříšková pasta z lískových oříšků, pro tuto smetanovou zmrzlinu, je pouze té nejvyšší kvality. Tedy pouze 100% IGP z severoitalské oblasti Piemonte. Plodiště těch nejlepších ořechů na světě.

Arašíd

Smetanová lahodná zmrzlina s výraznou chutí, 100% čisté a naturální arašídové pasty.

Sorbety

U našich sorbetů dbáme na výběr toho nejkvalitnějšího, nejzralejšího a tudíž i nejchutnějšího ovoce. V těchto sorbetech nenajdete nic, než správně vyvážený ovocný poměr, cukr a vodu. Tedy pouze tři základní pilíře skvělé a osvěžující ovocné zmrzliny. Vše ostatní je zbytečné. Naše sorbety jsou nejen bezlepkové, ale také veganské.

Sorbet Jahoda

Sorbet s vysokým podílem skutečného ovoce. Žádné náhražky, příchutě, ani aromata. Pouze čistá a lahodná chuť jahod odrůdy Senga Sengana.

Sorbet Malina

Stejně jako u ostatních sorbetů, používáme pouze vysoký obsah kvalitního ovoce. V tomto případě těch nejlepších zralých a nejsladších malin.

Sorbet černý rybíz

Velice osvěžující a silný sorbet z černého rybízu, s minimálním podílem přidaného cukru. Sorbet po kterém pocítíte chladivý závan i v těch nejteplejších dnech.

Sorbet Mango

Plná a krémově jemná chuť zralého manga. V tomto sorbetu si ji užijete do sytosti. A to opět bez přidaných barviv a aromat.

Sorbet Citron

Velice osvěžující a výrazně citronový sorbet. Pouze čistá přírodní šťáva ze zralých citronů pocházejících ze Sicílie, smí být základem tohoto skvělého sorbetu. A my jsme se rozhodli ponechat ho pěkně svěží a bez zbytečně přidaného cukru.